KONST / Litografier / Serigrafi 11536511
nr 1153 6511
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 81/100, bladets mått: 60x67
måndag 18 december 2017
kl 20:59:08
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson